Eindelijk uit de negatieve spiraal!

Ik heb een aantal jaar geleden een zware burn-out gehad. Hoewel het qua energie een stuk beter gaat, zat ik emotioneel een beetje in een sleur. Als ik eruit probeerde te komen lukte dat even en vervolgens kwam ik weer in een negatieve spiraal. Ik vond mijn werk niet meer leuk en ook fitter worden lukte niet.

Wat me het meeste geraakt heeft, is het bewust worden van mijn interne dialoog en hoe negatief deze was. Mijn zelfvertrouwen is gestegen, ik kom nu voor mezelf op. Na al een paar jaar geen plezier in mijn werk heb ik het besluit genomen om te gaan solliciteren en ben met een serieuze partij bezig en heb er zin in!

Een half jaar later: “Alles gaat erg goed. Ik ben verhuisd en werk sinds maart bij mijn nieuwe werkgever. Beide bevalt erg goed. Ik ben vrolijker en heb meer energie. Ik ben ook bezig met een post hbo-opleiding vastgoedmanagement. Ik ben voor het lichamelijke stukje ook flink bezig geweest. Voel me sindsdien echt zen. Moet er gewoon aan wennen.”

Birgit